23 Mart 2019 Cumartesi

Hercai Dizisi Hakkında Herşey

Genelde Türk dizilerini yazmıyorum ama çok beğendiysem yazmam gerektiğini düşnüyorum bu akşam ki bölüm yani 2. bölüm efsaneydi izlerken sanki ben ordaymışım o kadar çok etkileniyordum. Küçük Gül üzdün bizi.. Reyhan ve Miran'a tek sözüm yok..

Hakkında:

Adı: Hercai 
(Hercai anlamı: hiçbir şeyde kararlı olmayan, bir dalda durmayan, bir işi sonuna değin götürmeyen, aşkta bağlılığı bulunmayan (kimse).)
Tür: Dram, Aile, Romantik 
Yönetmen: 
Senaryo: Eda Tezcan ve Feraye Şahin 
Yayınlanma Tarihi: 15 Mart 2019 - devam ediyor.
Yayın Günleri: Cuma, 20:00
Bölüm Sayısı: -
Bölüm süresi: 
Kanal: Atv
Ülke: Türkiye
Dil: Türkçe
reyhan ve miran

Konusu:

Midyat'a İstanbullu bir iş adamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu'na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan'ı da ister! Ancak, yörenin en güçlü aile reisi Nasuh'un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır! Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil! Nasuh, Miran'ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran'ın planlarından habersizdir. İki erkek arasındaki haberleşme merakla beklenirken, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren'in hayatını derinden etkileyecektir. Midyat'ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı iş adamı ile Midyat'ın güzelliği dillere destan Reyyan'ı kavuşabilecek mi?
***
reymir

Oyuncuları:

Akın Akınözü, Miran Aslanbey rolünde..
Ebru Şahin, Reyhan Şadoğlu rolüyle..
***
Gülçin Santırcıoğlu,
Serhat Tutumluer,
Ayda Aksel,
Macit Sonkan,
Serdar Özer,
Oya Unustası,
Tansu Taşanlar,
İnci Şen
Eda Elif Başlamışlı
***

Not: Dizi Süreyya Koç'un Hercai kitabından esinlenmiştir.
Yorumlarınızı bekliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder