9 Ekim 2022 Pazar

Kanal 7 Asya Dizileri

Yepyeni bir liste yapıyorum bu sefer Kanal 7 başka asya dizilerini yayınlamaya başladı umarım severek izlediğimiz dizilerin gelmesi umuduyla.. Bakalım izleyiciler ilk diziyi sevebilecekler mi?? 
***

Game Payabaht - Kırık Kalpler


Daha önce izlemediğim bir dizi ve çoğu yerde çevirisi var diye biliyorum. Kanal 7 sanırım Tayland dizilerini denemeye karar verdi. Bakalım inanlar sevecek mi??

Konusu: Kız kardeşinin intikamını almak için yanıp tutuşan Akkee’nin öyküsünü anlatan dizi, sürükleyici hikayesiyle ekrandaki yerini alacak. Akkee, iflastan sonra bir de ailesini kaybeden bir iş adamıdır. Yaşadıklarından dolayı Chatchanok’u suçlar. Chatchanok ise Akkee’nin sadece ticari rakibi değil, aynı zamanda kız kardeşi Wanisa’nın erkek arkadaşıdır. Chatchanok’un annesi Amphaa, Wanisa’yı onaylamaz. Küçük kız kardeşi Chatchabaa’nın partisinde Amphaa, Chatchanok’un Kesanee ile evleneceğini duyurur. Bu haberi duyunca perişan olan Wanisa, partiden kaçar ve bir çete tarafından zorbalığa uğrar. Akkee, kız kardeşinin intikamını almayı kafasına koyar. Chatchanok’un kız kardeşi Chatchabaa’yı kaçırarak ve onu terk edilmiş bir adaya götürür. Duygusal şiddede uğrayan Chatchabaa, Akkee’nin öfkesini yatıştırmayı umar ve kardeşinin hatırı için gönüllü olarak kendini feda eder.

Akke ve Chatchabaa arasında neler yaşanacak?
Wanisa’ya saldıranların kimliği ortaya çıkacak mı?
İntikam oyunu nasıl sona erecek?

Başrol Oyuncular: Rattapoom Toekongsap,Amy Klinprathum, Kunlamas Limpawutwaranon ve Anuchit Sapanpong’un paylaştığı Esir Kalpler heyecan dolu içeriğiyle izleyici karşısına çıkacak.

İntikamın aşka dönüştüğü Esir Kalpler, 10 Ekim'den itibaren hafta içi her gün 14:10’da Kanal 7’de…
***
Not: Türkçe altyazılı Tayland dizileri için Tıklayın!
Yorumlarınızı bekliyorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder