8 Aralık 2019 Pazar

Nazar 2018 Hint Dizisi

Youtube'da sürekli kliplerine denk geldiğim Fantastik konulu bir çok kişi tarafından sevilen bu aralra meşhur olan bu dizinin tanıtımını yapmanın zamanı geldi geçti herhalde çoğu sitede çevirisi yapılmaktadır. Daha bende izlemedim ve bugünden itibaren izlemeyi düşünüyorum çok merak ettim doğrusu..:)

Hakkında:

Adı: Nazar
Tür: Fantastik, Romantik, Korku, Gerilim, Dram
Yönetmen: Atıf Han
Senaryo: Mrinal Jha
Diyaloglar: Divya Sharma, Aparjit Sinha
Bölüm Sayısı: - devam ediyor
Bölüm süresi: 21 dakika 
Yayınlanma Tarihi: 30 Temmuz 2018 
Yayın Günü ve Saati: Hafta İçi Hergün
Kanal: StarPlus, Hotstar
Ülke: Hindistan
Dil: Hintçe
***
(Dizinin ana afişi budur)

Konusu:

"jaadu-tona" ( cadılık ) da tanıyan, daayan adında , vampir benzeri bir insanları emen, 250 yıllık bir yaşam gücü olan Mohana'nın etrafında dönüyor. 
***

Oyuncular:

Antara Biswas, Mohana Rathod rolünde..
250 yaşındaki ve en güçlü Daayan'dır insanlarla beslenen genç kalmak isteyen bir kadın. Ansh, Karan ve Kaajal'ın biyolojik annesi, Mridul eşi Dola ikiz kardeşi ve Vedashree üvey kardeşi. Sarpika'nın güçlerini aldıktan sonra bir Sarpaayan oldu. İlk önce Munna aka Adi tarafından öldürüldü. Mohana'nın küllerini bir nehire koyduktan sonra Rathods, Mohana'nın Mermaid'in cesedini alıp intikamına geri dönmesi nedeniyle aynı nehirde örgüsünü koydu. O son derece güçlü ve kurnaz; Rathod House'daki barışı mahvetmeye adamıştır.
~~
Harsh Rajput, Ansh Rathod - Karan Rathod rolünde..
Süper güçlere sahip bir Daavansh (bir daayan ve bir insanın melez yavruları). Vedashree ve Shekhar'ın evlatlık oğlu Mohana ve Mridul'un biyolojik oğlu. Piya'ın kocası, Kajal ve Karan'ın erkek kardeşi, Aditya ve Pari'nin babası, Rishi ve Neha'nın kuzeni. Ansh'in engelli ikiz kardeşi Karan'ı da oynar.
~~
Niyati Fatnani, Piya Ansh Rathod rolünde..
Nishant ve Divya'nın kızı, Saavi'nin ablası. Ansh'in karısı, Aditya ve Pari'nin annesi. Daivik'tir (ilahi güç) Tanrıça Durga doğum lekesine sahiptir. O kötü varlıklara bir son vermek için güçlerle Tanrıça Durga tarafından bahşedilmiştir. Bir süredir Sarpika oldu (Divya ona sihirli Sarpika yüzüğünü verdi) ama bu Sarpika yüzüğünü Ansh'a verdi ve Daivik güçlerini geri kazandı. Daha sonra Vedashree'yi kurtarmak için bir Daayan'a dönüşür ve başarılı olur. Ayrıca oğlu Aditya'yı kurtarmak için bir Jalpari olmuştu, ancak Mohana'nın yardımıyla insan Daivik formuna geri döndü. 
***


***
Diziden bir Klip:
***
Not: Türkçe Alt Yazılı Hint Dizileri için Liste 1 TıklayınListe 2 TıklayınListe 3 Tıklayın!

Yorumlarınızı bekliyorum

9 yorum:

 1. Nereden izleye bilirim sinematik.net dışında o site açılmıyor artık

  YanıtlaSil
 2. Yanıtlar
  1. indiasia ve sinematik sitelerine bakın.

   Sil
  2. sinematik net neden değişti artık nerden izleyeceğiz nazar hint dizisini hepsini nasıl izleyeceğiz

   Sil
  3. Değişti ama dizilerini tekrar yüklüyorlar.

   Sil
  4. Nerden yüklüyorlar lütfen nazar hint disin tekrar izlemek istiyorum ama izleyemiyorum

   Sil
  5. Peki başka nereden izleyebilirim acaba bir bilgin varmı

   Sil