12 Mayıs 2019 Pazar

Goodbye My Princess 2019 Çin Dizisi

İlgimi çok çekti bu dizi sürekli de karşıma çıkıyordu neden paylaşamamışım diye kendime soruyordum. Dizinin efekleri, görselleri, giyimleri her şey çok güzel gözüküyor. Sevgi, nefret, mutluluk, üzüntü, nezaket, zulüm, güven, ve ihanet üzerine işlenmiş harika bir romantik drama yolculuğu.. Bunu izlemem gerekiyor. İnşaAllah TR alt yazısını bir yerde bulur da izlerim. Dedim ve en altta sizin içinde ekledim umarım zamanla silinmez.

Hakkında:

Adı: Good Bye My Princess
Tür: Tarihi, Romantik, Dram
Yönetmen: Lin Nan
Yayınlanma Tarihi: 14 Şubat 2019 - 25 Mart 2019
Bölüm Sayısı: 52
Bölüm süresi:45 dk.
Kanal: Youku
Dil: Çince
Ülke: Çin
***

Konusu:

Bir aşk hikayesi, Taç Prensi ile evlilik ittifakını gerçekleştirmek için Orta Ovalara yolculuk ederken 9. Batı Liang Prensesi etrafında dönüyor.

9. Prenses
 olarak ezici bir sevgi ve hayranlık uyandıran Xiao Feng, Taç Prenses olmak için bildiği hayatı terk etmek zorunda kalıyor. Kocası, kara karınlı Kraliyet Prensi, en yüksek pozisyonu yalnızca bir İmparator olan ikinci sırada tutuyor. Ancak, Doğu Sarayı olması en tehlikeli yer. Politik nedenlerden dolayı, Prens'in prenses ile yabancı bir ülkeden evlenmekten başka seçeneği yoktur. Kendi hayatı boyunca kendine has bir cariye var. İki paralel çizgi tehlikeyle dolu bir yerde kesişmeye başlar ve ölümcül güç oyunu ve derinlerde bir yere gömülmüş halde henüz yüzeye çıkmamış anılardır.

Not: Fei Wo Si Cun'un aynı isimdeki romanından uyarlanmıştır.
***

Oyuncular:

Chen Xing Xu, Li Cheng Yin rolünde..
Peng Xiao Ran, Xiao Feng rolünde..
Shawn Wei, Gu Jian rolünde..
Gallen Lo, İmparator rolünde..
Siqin Gaowa, İmparatoriçesi Dowager rolünde..

Jiang Kai, Qu Wencheng rolünde..
***
Spoi: Dizinin sonunun farklı bittiği doğrudur.
~~
Goodbye My Princess 1. Bölüm
~~
Yorumlarınızı bekliyorum

9 yorum:

 1. merhaba bunu izlemişssindir artık tayvandramadan :))

  YanıtlaSil
 2. asıl son nasılmış ki son deyistirilmiş??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba. İzledin mi bu diziyi??

   Sil
  2. 16bolumu bitirdim amma yukarida “dizinin sonunun farkli bitdigi dogrudu” yazmissiniz.asil son nasilmis??

   Sil
  3. Anlamsal bakımdan dedim :((

   Sil
 3. Bu dizide kizin hayati sanki eski turklerin hayatindan esinlenilmiş ok atma yay cekme islik calan oklar ve giyimine varana kadar.timur un torunu nu canlandirmis galiba temur diyorlar dedesine ki eskiden varmis savas yerine prensesler evlendiriliyormuş ve kesinlikle izlenilmesi gerekilen bir dizi ve çin gercekten eskiden beri cok berbat mis yonetimleri gaddarlik olarak(ayrica tesekkur ederim cevirmenlere de .sizlere de izlemeyen varsa kesinlikle izlesin

  YanıtlaSil